Recenze Doogee

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 10. října 2022

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

• to co jsem chtěl

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. AnpA

Přidáno: 5. října 2022

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

• I přestože je to „odolný“ telefon, vypadá docela elegantně :)
  • Ku podivu, docela dobrý termovizor. Porovnával jsem ho s profesionálními řešeními od Fliru a Fluke a byl jsem opravdu velice-velice příjemně překvapen.
  • Čtečka otisků prstů není špatná, ale musíte mít opravdu čisté a suché ruce. Pak funguje bezproblémově.
  • Již na něj existuje Root, takže velice jednoduše se zbavíte veškerého spy-ware od Googlu.
  • Bezdrátové nabíjení sice má, ale nabíječka musí být standartu Qi, což je 100 Čina, ktéra jednou funguje, pak dvakrát ne…
  • Obrazovka – poctivý průměr. Můžu jen zmínit docela dobrý Autojas.
  • NFC – OK.
  • USB-C – konečně!
  • Baterka – také sehr gut. Byla tedy… Po poslední aktualizace ji telefon dokáže vyšťavit cca o 25% rychleji.
  • Hrozný mikrofon. Zvuk opravdu, jako byste volali z hluboké pr*eli. Potlačení šumu, VoLTE kvalitě nepřispívají vůbec, možná dokonce ji zhoršují ještě vice. Fakt katastrofa!
  • Moc hlasitý reprák v režimu hovoru. Všichni kolem slyší úplně všechno, a nejde to ztlumit.
  • Třepou se tlačítka! To jako fakt nešlo pod ně strčit nějakou pružnou silikonovou podložku, aby to nerachotilo???
  • Skoro nepoužitelná kamera nočního viděni. Chová se naprosto nevyzpytatelně. Co vteřinu vypíná a zapíná podsvícení (které je vidět), furt se snaží zaostřit… je prostě na pytel. Maximálně jako hračka.
  • Kvalita fotek je otřesná, což vůbec nechápu. Je tam velice rozšířený 48MP snímač Soný, který se dává do spousty mobilů a je schopen poskytnout perfektní výsledek. Jenže tady to dokázali po*rát i toto… Ty fotky z něj vypadají prostě jako akvarelová malba.
  • Do poslední aktualizaci měl strašně nestabilní a furt vypadávající Bluetooth. Zářiová aktualizace jej sice opravila, ale telefon začal asi o 25% rychleji žrat baterku. V aplikaci System Panel jsou vidět nevysvětlitelné špičky spotřeby cca 600mA co 2 hod., a to i když telefon je úplně v klidu. Do zářiové aktualizaci nic takového nebylo. Reset k továrním nastavením nepomáhá…
  • Není na něj žádné pouzdro, které by chránilo skla kamer. Par krát stačilo telefon strčit do kapsy a sklo termovizoru je poškrabané :(

Na to, že je Doogee S98Pro je vlajková loď, jsem zklamán. Jediná věc, která tu funguje na svoje prachy je termovizor. Ale kupovat kvůli němu telefon je blbost, protože existuje spousta USB-termovizorů za zlomek ceny. A jinak, je to taková odolnější hračka, která umí nějak volat a nějak fotit. Před 5…8 lety bych se za nej možná ani nestyděl, ani bych moc neočekával, ale ne v roce 2022.

Ověřený zákazník Here-Shop jardasenov

Přidáno: 3. října 2022

Zakoupeno v Here-Shop

• teprve začánám

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Ambri

Přidáno: 28. září 2022

(naposledy upraveno 22. dubna 2023)

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

• Odolnost
  • Systém se zasekava.
  • Je celkově pomalejší než treba Poco X3 NFC, které mělo jen 4 Gb ram.
  • Když chcete vyfotit fotku a chcete hned do galerie upravit tak většinou musíte chvíli po vyfocení pockat jinak se foto neuloží.
  • Neustále zlobí tlačítko otisků prstů. Nejen že nejde, ale nejde ani přidat otisk prstu. Občas nejde ani tlačítkem zamknout telefon či vypnout nebo zapnout
  • Seka se telefon.
  • Je pomalej.
  • Kaput čtečka otisků prstů.

Hledal jsem kvuli práci odolný telefon hlavně prachu vzdorný. U posledního telefonu POCO X3 NFC se mi dostal prach pod cocku fotaku a bylo po foceni.
Telefon potrebuji i na foto hotových zakázek. Nasel jsem samozřejmě levnější telefony Ulefone ci doogee ale bud meli pouze IPS display nebo neměli 5G pripojeni.
Tento telefon je odolný robustní s RAM a Gb by mel byt i svizny ( Poco x3 s 6 gb RaM bylo pocitove urcite rychlejsi) ROM 256 Gb stačí na běžné používání.
Fotak je trosku pomalejší. Baterie vydrž pri mém poouzivání 1,5 dne. Podpora rychleho nabijeni. Vyborne schován USB C konektor. Klasika odolnych telefonu pokud delate foto videa pod vodou je nefunkcni reprak. Nez vyschne hraje hrozne potichu. Ale ovladani ve vode je dobře navržene a daji se poridit ostre fotky i videa. Telefon je tezky robustni. A zatim splnuje vse co jsem chtel. Jedine co me zarazi je rychlost
systemu cekal bych rychleji odezvu. Obcas proste jak kdyby nemel 8 RAM ale jen 2. Často se pri hovorech pri zbednuti zapne handsfree. Ma vybornou notifikacni diodu. Dobrý zvuk . Krásne ostry a barevně vykreslený display. Hry na nem jdou take COD mobile jede na střední rozlišení.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Ověřený zákazník

• velikost paměti
  • rozlišení displeje
  • výdrž
  • odolnost
  • hraniční velikost a váha
  • nemá 5G
  • nemá jack 3,5

Funguje dle předpokladů (termální kamera - ok, infra kamera- ok, zadní kamera nastavená na 10Mpix ok - víc je zbytečnost - neberu jej jako fotomobil, na plné rozlišení je hodně vidět, že se s obrazem kouzlí). Odolnost na pády plně nevyzkoušena. Nějakých 30cm zvládá. Povrch a velikost je taková, že nějaké pády lze předpokládat. Výdrž vypadá, že nebude problém celodenní používání s dostatečnou zálohou. Když to srovnám se starým CAT S30, tak velký krok vpřed s obrazem, rychlostí, velikostí paměti, i výdrží. Určitě však bude častěji padat a hůř se ovládá jednou rukou (je větší, prakticky na horní hranici, a to i s váhou).

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. září 2022

• Kdyz fungoval, tak jsem byl spokojeny.
  • Dle meho nazoru se NEJEDNA o ODOLNY telefon.
  • Pri nazouvani bot mi vypadl z kapsy a z cca 25cm se sesunul na zem. Zadna velka rana, telefon na sobe nema ani skrabanec, ale ma jen takovy malinkaty drobny problem… prestal fungovat display (sviti ale nic neukazuje)…. Po padu z 25cm!!!
  • Technik mi v servisu reseatoval display – zacal fungovat, ale telefonu se pri tomto mikro padu i naprosto rozsypal system. Neslo ho dat ani do tovarniho nastaveni (pokazde se seknul pri bootu, tzn poskodil se i cely filesystem). Musel jsem tam natvrdo pres pocitac narvat novy system a pak zacal fungovat… Mam ted tedy “odolny” telefon, ktery se totalne znici padem z 25cm…
  • Jak se na nej ted mam spolehnout? Nevim, jestli tam neco prasklo na desce a ted to na chvilku funguje, nebo jestli uz bude ok. Proste 14.000 Kc v cudu behem 3 tydnu + jsem prisel o vsechny fotky z dovolene… Diky Doogee!!

Ověřený zákazník Smarty.cz johny

Přidáno: 29. srpna 2022

Zakoupeno v Smarty.cz

Manželka spokojena,vše funguje jak má,jednoduché ovládání.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Výkon ,váha ,baterie vše vzhledem k tomu že je to odolný telefon OK
  • Vzhled
  • Amoled displej
  • Krytka USB-C
  • Bezdrátové nabíjení funguje bez problémů
  • Bohužel musím telefon vrátit na reklamaci , při volání je špatně slyšet reproduktor
  • Zadní displej nevím jestli hodnotit jako nevýhodu ,ale účel nechápu , je to k ničemu.
  • LED přísvit nejslabší co jsem kdy viděl.

Pokud je reproduktor pouze problém tohoto kusu , tak hodnotím kladně.

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. srpna 2022

Zakoupeno v Smarty.cz

• Za malý peníz pěkné hodinky, jednoduché ovládání
  • Zatím žádná

Celková spokojenost

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2022

Zakoupeno v Digiboss

• sleva
  • vzhledem ke slevě dobrý poměr cena výkon
  • už není
  • kdyby byl, koupím ještě jeden

Ověřený zákazník Electro World Tereza

Přidáno: 5. srpna 2022

• Dlouhá výdrž baterie
  • Snadné ovládání
  • Za danou cenu bezva nákup
  • Slabší fotoaparát
  • Pro tento typ se nám špatně sháněl kryt

Pěkný a šikovný telefon určený pro ty, kteří nemíní utratit přemrštěné částky za mobil. Kdo nepotřebuje mobil k focení, je to dobrý telefon za solidní cenu.

Doogee X96 PRO 4GB/64GB

Přidáno: 8. července 2022

• Pro děti luxusní . doporučuji

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. Pavel

Přidáno: 13. června 2022

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

• Foťák
  • Paměť
  • Baterka
  • Zatím spokojenost
  • Snad jen váha

Ověřený zákazník Electro World Doogee X95 Pro 32 GB

Přidáno: 12. června 2022

Zakoupeno v Electro World

• Nízká cena, poměrně lehký.
  • Zatím funguje, chybí mi k tomu nabídka koupě pouzder.

Ověřený zákazník elektroshock.cz Radek

Přidáno: 6. června 2022

Zakoupeno v elektroshock.cz

• Stylový design, robustní konstrukce

Reakce obchodu elektroshock.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za Váš nákup.

Moravian Moravian

Přidáno: 6. června 2022

• Odolný (ověřeno v praxi)
  • Výdrž baterie
  • Solidní příjem wifi
  • Sice trochu cihla, ale za to většinou víte, že jej máte u sebe :)
  • Modrá dioda signalizující zmeškanou zprávu či hovor
  • Navzdory opevnění lehce odnímatelná krytka USB-C
  • Rychlonabíjení
  • Nepoužitelný kabel v balení pro připojení k PC
  • Rozlišení fotografíí
  • Absence češtiny u některých aplikací k přídavným funkcím (měření apod)
  • Absence podrobného návodu

Při rozhodování jsem se řídil otázkou potřeb. Dalo by se říci, že je tento mobil naplnil. Kromě toho je poměrně intuitivní a rozhraní má přívětivé. Líbí se mi blikající modrá dioda při zmeškané zprávě či hovoru. Pokud nebliká, vím, že nemusím mobil aktivovat. Pokud jde o nedostatky: Datový kabel má jeden konec USB-A a druhý vyměnitelný s magnetem. K němu jsou v balení koncovky USB-B a USB-C. Mobil sám disponuje vstupem jen pro C, ale magnetická koncovka do něj díky "opevnění" nevleze. Tento nedostatek lze snadno vyřešit komunikací přes bluetooth či wifi, nebo koupí nového kabelu s adekvátním koncem, ale nedostatek to zkrátka je. Fotografie svojí velikostí signalizují (20 a více MB), že by měly mít svoji kvalitu, ale v rozlišení a přiblížení zřetelně zaostávají. Mobil disponuje několika přídavnými funkcemi, ale výrobce ani distributor se neobtěžovali byť jen s pokusem o počeštění jejich aplikací. Výsledkem je, že je mobil jazykově hybridní. Další negativum vidím v absenci podrobného návodu, který by (snad) mohl zmírnit nedostatky fotografií a chybějící češtiny. Suma sumárum je to solidní mobil, ale některé věci by se měly dotáhnout do preciznějšího výsledku.

Milan Krejsa Milan Krejsa

Přidáno: 27. května 2022

• Velmi dobrá výdrž baterie.
  • Čistý Android 11.
  • Kompaktní do ruky.
  • Fotoaparát je průměrný.
  • problém najít vhodnou bezdrátovou nabíječku.

Celkově se mi telefon líbí. Je jedním ze dvou co používám. Ve srovnání s o rok starším předchůdcem S96Pro mě ale fotoaparát zklamal, přesto že jsou s Doogee S96Pro identické. Očekával jsem přinejmenším stejné fotky. Není tomu tak. S96Pro fotí lépe. Líbí se mi ale vydrž baterie, která je velmi dobrá při srovnání s Ulefone Armor 13 s baterií o dost vetší.
Hodnotit kvalitu zpracování mělo asi smysl před pár lety. U Dooge, Ulefone, Oukitel, Umidigi a AGM je prostě dnes už dobrá. Jestli bych si ho zakoupil znova nevím, není to žádný velký pokrok proti S96Pro, vyjma baterie a novějšímu systému, ale na druhou stranu telefon mě nijak neštve, takže asi možná ano.

Přidáno: 26. května 2022

Zakoupeno v Electro World

mame od vas telefony dva a skvelé

Zobrazuji 161 - 180 ze 209 recenzí 1...7 8 [ 9 ] 10 11