Recenze Doogee

• Slušný výkon
  • Tlačítko na macra
  • Bezdrátové nabíjení
  • Váha

Odolný telefon za dobré peníze s dostatečným výkonem a dobrou výdrží baterie. Čtečka otisků prstu funguje velice dobře, rozpoznání obličeje funguje také dobře. Váhově je trochu těžší, ale to se dá prominout.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. března 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Paměť
  • Fotky
  • Telefon se z nějakého důvodu nepřipoji k chrome části, za žádnou cenu
  • Čistý android

Příjemný telefon s čistým androidem dostačující pro běžné uživatele

Doogee S98 PRO 8GB/256GB Dual SIM

Doogee S98 PRO 8GB/256GB Dual SIM

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. března 2023

• Když fungoval, vše ok.
  • Nejedná se o odolný telefon.

Hloupě jsem uvěřil různým certifikacím odolnosti. K povaze mého povolání a aktivitám mi samsung xcover vydržel o pár let déle než doogee ( 7 měsíců ) vzhledem k ceně VŮBEC NEDOPORUČUJI !!!!!!!!

Přidáno: 26. března 2023

• cena vs vykon
Doogee T20 LTE DGE001911

Doogee T20 LTE DGE001911

Přidáno: 21. března 2023

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

Za tie peniaze dobrý tablet pomer cena výkon dobrá

Ověřený zákazník Here-Shop Lada

Přidáno: 16. března 2023

• skvely pomer cena/vykon
  • rychle nabyjeni a dlouha vydrz baterie
  • na odolnak pomerne lehky a dobre padouci do ruky
  • hodne dobra vybava telefonu
  • hodne dobra kvalita fotek i nocniho videni
  • 128G pameti bohate dostacuje+ možnost karty na 1Tera je nadstandartni velikost
  • zatim vubec nic

Přidáno: 13. března 2023

• OK

OK

Doogee T10 8GB/128GB DGE001901

Doogee T10 8GB/128GB DGE001901

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. března 2023

(naposledy upraveno 5. března 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Všechno běhá, jak má, jen jsme nenašli, kde nastavit jas.

Milan Krejsa Milan Krejsa

Přidáno: 26. ledna 2023

• Nijak extra velký a těžký. Příjemný na držení a manipulaci.
  • Skvělá výdrž baterie na poměrné nízkou kapacitu v segmentu odolných telefonů.
  • Foťák na odolný telefon slušný.
  • Dobře odladěných systém.
  • Noční "viděni" je fajn hračka a může se hodit.
  • Dostatek paměti.
  • Skutečná dual sim+sd, nikoli hybridní slot.
  • Slušná cena.
  • Nezvykle namodralý displej.

Telefon je na pohled identický s předchůdcem Doogee S96Pro, nicméně má více úložného prostoru, novější systém Androidu 12, foťák byť by měl být stejný, dělá o fous lepší fotky. Kromě namodralého odstínu displeje, na což jsem si ale velmi rychle zvykl a vlastněné mi to po pár dnech přišlo normální a nerušilo mě to nijak, mě nenapadá co by mohlo komukoli vadit. Měl jsem předchůdce S96PRO a myslím že se nástupce povedl velmi dobře. Asi nejlepší volba v odolných telefonech, pokud není priorita mega baterie.

Doogee S61 PRO

Doogee S61 PRO

Přidáno: 19. ledna 2023

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Odolný - mechanicky, voděodolný,..
  • Svižný běh aplikací
  • Tlačítko pro 3 programovatelné funkce
  • V ruce neklouže
  • Noční vidění (jen fotky, ne video)
  • Zadní kryt transparent také neklouže
  • Trochu moc hranatý tvar, ale dá se zvyknout
  • Kamera hůře zaostřuje, možná to jen neumím
  • Zadní kryt transparent se občas nabíjí elektrostaticky. Funguje jako lapač prachu a drobků na stole.
  • Vibrace jsou takové nepříjemné (můj subjektivní vjem)
  • Gyroskop není zkalibrovaný (odchylka cca 8°)

Hledal jsem MENŠÍ a ODOLNÝ mobil. Sáhl jsem po Doogee...

Je to můj první odolný telefon. Model S61 PRO je na trhu jen půl roku, takže je stále málo recenzí. Jaká je má zkušenost po 2 týdnech používání?

Je příjemné nemít strach při pádu telefonu na zem, pocákání vodou nebo umazání... O jednu starost v životě méně. Možná by telefon přežil autonehodu dokonce lépe než já.

DISPLEJ není FHD ale jen HD+, přesto je velmi jemný a mile překvapil kvalitou. Reproduktor kvalitní ale pouze mono - což beru jako daň za odolnost a vysoké krytí telefonu.

VÝKON je dostatečný na občasné hraní her a všechny aplikace. Chlazení je asi dobré, protože telefon nebyl nikdy horký. BATERIE mi vydrží 2 dny při středním používání telefonu.

ANDROID 12 umožňuje nastavit zdravé používání telefonu - bojuje proti závislosti a nezdravému používání. Např. nastavení/zakázání upozornění u každé aplikace, monitoring doby používání.

Mobil je vhodný pro DĚTI i SENIORY. Různé funkce typu "rodičovský zámek". Přepnutí celého androidu do extrémně jednoduché a čitelné verze pro seniory. Důchodci ocení dirku a poutko (součástí balení).

TĚLO telefonu se mi líbí. Gumový robustní obvod chrání hrany telefonu při pádu. V ruce vůbec neklouže a úchop je sebejistý. Hranatý tvar může být pro někoho nepříjemně hranatý, já jsem si rychle zvykl. Zadní plastový kryt typu Transparent je takový hladký a flexibilní plast. Bohužel má tendenci se elektrostaticky nabít. Pak funguje jako lapač prachu a nečisot.

UPOZORNĚNÍ: odolné je tělo, nikoliv displej. Nejsem naivní, abych si myslel, že displej přežije tvrdý pád na ostrý kámen. Ale věřím, že šasi telefonu nepraskne.

NOČNÍ VIDĚNÍ používám abych nezakopl ve tmě. Paráda! Bohužel nelze natáčet video NightVision, pouze fotografie, ale krásné fortografie v "Noir stylu" hehe.

BOČNÍ TLAČÍTKA vypadají kvalitně. Čtečka otisku prstů je na bočním tlačítku a funguje spolehlivě. KONEKTORY (USB-C, AUX, šuplík na SIM, SD karty) jsou kryty opravdu robustními gumovými krytkami.

Nevyzkoušel jsem: NFC, Potopení do hloubky 1,5m, AUX sluchátka, rádio. Možná zkusím zahrabat telefon na den do sněhu.

Přidáno: 8. ledna 2023

Zakoupeno v Here-Shop

Mám ho teprve 2 dny tak těžko hodnotit-, ale vypadá velmi schopně.

Ověřený zákazník Mobilmax Paja

Přidáno: 27. prosince 2022

Zakoupeno v Mobilmax

Nemusím nikde Schanet a zboží přišlo do 4 dní po obednani

Ověřený zákazník Goodsale.cz Autozeit

Přidáno: 25. prosince 2022

Zakoupeno v Goodsale.cz

V porovnání s cenou naprostá spokojenost.

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Petr

Přidáno: 22. prosince 2022

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

Zatím krátka doba používání na hodnocení

Přidáno: 21. prosince 2022

• KVALITNI TELEFON JSEM SPOKOJENY
  • ZADNA NEVYHODA

Ověřený zákazník Here-Shop Registrovaný uživatel

Přidáno: 31. října 2022

(naposledy upraveno 22. února 2023)

• design
  • zpracování
  • celkové parametry telefonu
  • rychlost a reakce telefonu
  • kvalitní fotoaparát a noční režim fotoaparátu
  • vodotěsnost a nárazuvzdornost
  • kvalitní display
  • rychlost dobíjení
  • čtečka otisku prstů, které opravdu funguje
  • 5G
  • asi jen ta cena, když ho neseženete v akci
  • na videích na internetu, je ochranné sklo již na telefonu a druhé příbalem, asi pro evropský trh šetřili :-), na telefonu je pouze ochranná folie a sklo v příbalu
  • chybí "tyčinka" na vyjmutí TF/SIM CARD
  • nefunguje kvalitně sluchátko a vestavěný reproduktor, pouze s otevřenou krytkou pro USB-C, nejspíše kvůli dobrému utěsnění IP69

Doogee V20 je velice parádní, perfektně zpracovaný telefon, docela i decentní velikosti (nepůsobí tak robustně jako jako jiné telefony v této kategorii). Mám ho zatím pouze týden, ale zatím velká nadšenost a spokojenost, telefon reaguje naprosto bez jakéhokoliv čekání na odezvu, dobře padne do ruky, na outdoorový telefon má velice kvalitní fotoaparát a fotoaparát nočního vidění funguje excelentně... Kvalitní display reaguje na dotyk bez problému a zobrazuje perfektně jakékoliv video, zadní display je spíše taková zajímavost, ale pro použití tak trochu zbytečnost (dá se spárovat pouze s přehrávačem YT Music), ale jinak hodiny a přijímání hovorů funguje OK. Perfektní čtečka otisku prstu, které opravdu funguje, odemykání tváří také bez výhrad, rychlé nabíjení telefonu, boční tlačítka "nerachtají", příjemný na omak zadní kryt ala carbon... Co dodat prostě parádní telefon do nepohody, s kterým neuděláte ostudu ani mimo přírodu...Po cca půl roce používání, mohu pouze chválit, jen taková konstrukční drobnost, nejspíše kvůli IP69, kde telefon je opravdu velice utěsněn ( s tel. IP68 se mi to nestávalo) mi nefunguje kvalitně sluchátko a vestavěný reproduktor, pouze s otevřenou krytkou pro USB-C, je to docela otravné při hovorech, člověk si na to musí zvyknout, jestli chce dobře slyšet :-(

Zobrazuji 141 - 160 ze 209 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...11